Chcesz wyglądać równie dobrze na spotkaniu biznesowym z klientem, jak i na kolacji z przyjaciółmi? To nam zaufaj.

Nasz Salon Fryzjerski „OAZA RELAKSU ” w Warszawie oferuje  pełen zakres usług. Każdy stylista pełni funkcję doradcy – Klient zawsze może liczyć na fachową diagnozę. Kreujemy wizerunek danej osoby odpowiedni do typu jej urody, temperamentu i stylu bycia.

Nasz personel regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach organizowanych przez Akademię L’Oreal Professionnel – Matrix  i Włoską firmę Catzy

Nowa fryzura wpływa na nasze samopoczucie i nastrój, na nowo kształtuje wizerunek

O nas :

Oferujemy miłą i fachową obsługę, wiedząc, iż największe piękno tworzy pasja.
Pragniemy abyś wiedziała, że jesteś dla nas nie tylko klientem – Jesteś wyzwaniem.
Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycie i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.

Nasz salon należy do grupy salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki Matrix. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i pokazach , aby być na bieżąco w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżenia.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów. Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja!

Od wielu lat stale podnosimy jakość Naszych usług dzięki temu mamy stałych, zadowolonych Klientów…. dołącz do Nich i ciesz się pięknem Swoich włosów!